İade / İptal Garanti Politikası

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Sipariş İptali

Sipariş iptali için siparişinizi vermiş olduğunuz aynı gün en geç 09:30 — 15:00’a kadar kadar Müşteri Hizmetlerimize (0850 840 88 15) ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 14 gün içerisinde iadesini yapabilirsiniz.

 

Elime Geçen Ürün Kusurlu. Ne Yapmam Gerekiyor?
Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. 
 
Tutar İadem Neden Taksit Taksit Yapılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Ücret İadesi

İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 7 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

Yurtiçi Kargo İade Gönderim Ücreti

İade edilecek ürün veya ürünleri Yurtiçi Kargo ile yollayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo tarafından herhangi bir iade ürün gönderim bedeli alınmamaktadır.

Yurtiçi Kargo ile İade

Öncelikle hesabınız üzerinden, ürünle ilgili iade kaydı oluşturmanız gerekir. Söz konusu kaydı Yurtiçi Kargo 642077249 müşteri kodumuz ile “100. Yıl Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No:20 SOHO Plaza Süleymanpaşa, Tekirdağ” adresimize gönderiniz yeterlidir.
 

Farklı Kargo Firması İade Gönderim Ücreti

İade için yaptığınız gönderilerde, Yurtiçi Kargo haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.

Ürün İadesi

Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. Yurtiçi kargo 642077249 müşteri kodu CAN KONSEPT AYAKKABICILIK E-TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adına gönderi gerçekleştirerek ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünün incelenme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise 7 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

Ürün Değişimi

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünlerde değişim yoktur.

İade Adres Bilgileri

Kargo Firması

Yurtiçi Kargo

Müşteri Kodu

642077249

Müşteri Ünvanı

CAN KONSEPT AYAKKABICILIK E-TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İade / İptal Süresi

Ürün teslim alındıktan sonra 14 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.